Wedstrijdagenda

Wedstrijdlijst 2021

Dinsdag 27 april Holwerd Heren 1e klas DEL Onbeperkt 10:00 uur  
Dinsdag 27 april Anjum Dorpspartij straatkaatsen 13:30 uur (bij MFA) onder voorbehoud  
Zondag 2 mei Anjum KNKB Schooljongens del + herkansing aanvang 10 uur  
Vrijdag 7 mei Paessens Moddergat Federatie Dames DEL en Heren A VF, aanvang 17:00
individuele opgave mogelijk, deelname op volgorde van aanmelden
 
Zaterdag 8 mei Paessens Moddergat Heren B VF, aanvang 13:00
individuele opgave mogelijk, deelname op volgorde van aanmelden
 
Woensdag 12 mei Holwerd Federatie schooljeugd en 14-16, aanvang 18:00  
Woensdag 12 mei Hantum Federatie welpen en pupillen, aanvang 18:00  
Donderdag 13 mei Morra Lioessens Ale van Kammen Heren A en B, jongens/meisjes 14-16 en Dames DEL, aanvang 13:00  
Vrijdag 14 mei Anjum Ledenpartij jeugd, aanvang 18:00  
Zondag 16 mei Holwerd KNKB Jongens afd aanvang 09:00 uur  
    Schoolkaatsen, 1 begeleider verplicht, minimale opslagafstanden, aanvang 13:00 uur
Datum nog niet bekend
 
Woensdag 19 mei Dokkum Federatie schooljeugd en 14-16, aanvang 18:00  
Woensdag 19 mei Morra Lioessens Federatie welpen en pupillen, aanvang 18:00  
Vrijdag 21 mei Anjum Ledenpartij jeugd, aanvang 18:00  
Zaterdag 22 mei Holwerd Federatie dames DEL en Heren A en B DEL, aanvang 13:00  
Woensdag 26 mei Morra Lioessens Federatie schooljeugd en 14-16, aanvang 18:00  
Woensdag 26 mei Niawier Federatie welpen en pupillen, aanvang 18:00  
Vrijdag 28 mei Paessens Moddergat Gezamenlijke partij jeugd, aanvang 18:00  
Zaterdag 29 mei Niawier Federatie dames DEL en Heren A en B DEL, aanvang 13:00  
Zondag 30 mei Anjum KNKB Heren 1e klas vf Beperkt  
Woensdag 2 juni Paessens Moddergat Federatie schooljeugd en 14-16, aanvang 18:00  
Woensdag 2 juni Holwerd Federatie welpen en pupillen, aanvang 18:00  
Zaterdag 5 juni Paessens Moddergat KNKB Schoomeisjes A en B klas, aanvang 10:00  
Zaterdag 5 juni Ee KNKB Pupillen jongens A en B  
Zaterdag 5 juni Morra Lioessens KNKB Dames HK del beperkt, aanvang 11:00  
Zaterdag 5 juni Morra Lioessens KNKB Heren HK del beperkt, aanvang 11:00  
Zondag 6 juni Anjum Ledenpartij senioren, aanvang 13:00  
Woensdag 9 juni Ee Federatie welpen en pupillen, aanvang 18:00  
Woensdag 9 juni Niawier Federatie schooljeugd en 14-16, aanvang 18:00  
Vrijdag 11 juni Anjum Dorpen partij afdelingswedstrijd jeugd alle categorieën, aanvang 17:00  
Zaterdag 12 juni Morra Lioessens Dorpen partij afdelingswedstrijd Heren A en B en Dames, aanvang 13:00  
Zaterdag 12 juni Dokkum KNKB Meisjes afd en opstap, aanvang 10:00  
Woensdag 16 juni Hantum Federatie schooljeugd en 14-16, aanvang 18:00  
Woensdag 16 juni Paessens Moddergat Federatie welpen en pupillen, aanvang 18:00  
Vrijdag 18 juni Anjum Gezamenlijke partij senioren en dames, aanvang 18:00  
Zaterdag 19 juni Hantum Federatie ABD (Heren A en B + dame)  
Woensdag 23 juni Ee Federatie schooljeugd en 14-16, aanvang 18:00  
Woensdag 23 juni Dokkum Federatie welpen en pupillen, aanvang 18:00  
Vrijdag 25 juni Anjum Ledenpartij jeugd, aanvang 18:00  
Zaterdag 26 juni Anjum Ledenpartij senioren, aanvang 13:00  
Zaterdag 26 juni Holwerd KNKB Heren Hoofdklasse DEL beperkt, aanvang 11:00  
Vrijdag 2 juli Paessens Moddergat Federatie Dames VF en Heren A VF, aanvang 17:00
individuele opgave mogelijk, deelname op volgorde van aanmelden
 
Zaterdag 3 juli Paessens Moddergat Heren B VF, aanvang 13:00
individuele opgave mogelijk, deelname op volgorde van aanmelden
 
Zaterdag 3 juli Mantgum KNKB Dames Junioren Afd Jong Famme partij  
Zondag 4 juli Anjum Ledenpartij jeugd, aanvang 13:00  
Zaterdag 10 juli Anjum Dongeradeelpartij alle jeugd categorieën, aanvang 09:00  
Zaterdag 10 juli Anjum Dongeradeelpartij alle categorieën, aanvang 14:00 uur  
Zaterdag 17 juli Anjum Pearkekeatsen, aanvang 13:00  
Zaterdag 17 juli Hantum KNKB Welpen jongens A en B klas, aanvang 10:00  
Zaterdag 17 juli Morra Lioessens KNKB Schooljongens en schoolmeisjes A en B klas, aanvang 10:00  
Zaterdag 24 juli Anjum Ledenparij jeugd, senioren en dames, aanvang 13:00  
Maandag 26 juli Anjum Straatkaatsen, aanvang 18:00  
Woensdag 28 juli Morra Lioessens Rommert Zijlstra Partij. Heren A en B, jongens/meisjes 14-16 en Dames, aanvang 13:00  
Vrijdag 30 juli Ee Federatie Heren A en B, jongens/meisjes 14-16 en Dames, aanvang 17:00  
Zaterdag 31 juli Anjum Kneuzenpartij Senioren, aanvang 15.00 uur  
Woensdag 4 augustus Franeker KNKB PC Heren Hoofdklasse VF  
Vrijdag 6 augustus Anjum Ledenpartij jeugd, aanvang 18:00 + senioren en dames NACHTKAATSEN, aanvang 22:00  
Zaterdag 7 augustus Hitzum KNKB Meisjes afd Ald meiers partij  
Maandag 9 augustus Anjum Ouder-kind partij 13:30 uur  
Woensdag 11 augustus Wommels KNKB Freule partij jongens 14-16  
Vrijdag 13 augustus Anjum Anjumer PC, alle categorieën. Jeugd 09:00 uur senioren 13:30 uur  
Zaterdag 14 augustus   Klassement senioren  
Vrijdag 20 augustus Morra Lioessens Gezamenlijke partij jeugd, aanvang 18:00  
Zaterdag 21 augustus Paessens Moddergat KNKB Heren 1e klas del onbeperkt, aanvang 11:00  
Zondag 22 augustus Niawier KNKB Pupillen meisjes A en B klas, aanvang 10:00  
Zondag 22 augustus Holwerd KNKB Meisjes VF + herkansing, aanvang 10:00  
Woensdag 25 augustus Weidum KNKB PC Dames Hoofdklasse VF  
Zaterdag 28 augustus Morra Lioessens DSD Heren A en B, Dames en jongens/meisjes 14-16, aanvang 13:00  
Vrijdag 3 september Paessens-Moddergat Gezamelijke ledenpartij jeugd, aanvang 17.00