Datum + Wedstrijd
|
Bardiensten
|
Tijd aanwezig
|
Zondag 7 mei leden jeugd |
Lysanne Koree |
12:45 aanwezig |
Vrijdag 19 mei leden jeugd |
Lysanne Koree |
16:45 aanwezig |
Woensdag 24 mei schoolkaatsen |
Tsjikje Koree |
12:45 aanwezig |
Zaterdag 3 juni leden jeugd |
Daniëlle en Dieuwke Visser |
8:45 aanwezig |
Zaterdag 3 juni leden senioren |
Trienke Bandstra/ Doetie Heeringa |
13:15 aanwezig |
Zondag 4 juni Heren 1e klas |
Froukje Dijkstra/ Hieke Sijtsma |
10:45 aanwezig |
Vrijdag 9 juni Dorpenpartij jeugd |
Jan Pieter Hovinga/ Gerald Boersma |
16:45 aanwezig |
Zondag 11 juni leden senioren |
Jitske Visser/ Jantsje Jansma |
13:15 aanwezig |
Zaterdag 17 juni leden jeugd |
Marieke Raap/ Annet Visser |
8:45 aanwezig |
Zaterdag 17 juni leden senioren |
Jeltje Hovinga/ Anneke v/d Galiën |
13:15 aanwezig |
Zaterdag 24 juni leden jeugd |
Jitske Hovinga/ Janke Visser |
8:45 aanwezig |
Zaterdag 24 juni leden senioren |
Trienke Dekema/ Sieta Dijkstra |
13:15 aanwezig |
Vrijdag 7 juli gezamenlijke partije jeugd |
Alie Kuipers/ Elizabeth Zijlstra |
17:45 aanwezig |
Zaterdag 15 juli leden jeugd |
Esther Keegstra/ Jolanda Holwerda |
8:45 aanwezig |
Zaterdag 15 juli leden senioren |
Wieke Meindersma/ Minke van der Meulen |
13:15 aanwezig |
Zaterdag 22 juli Dongeradeelpartij jeugd |
Lia Bandstra/ Jeltje Holwerda |
8:45 aanwezig |
Zaterdag 22 juli Dongeradeelpartij senioren |
Geartsje Lei/ Jalina Jelsma |
13:45 aanwezig |
Zaterdag 29 juli Leden jeugd |
Nynke Rosier/ Trienke Nooitgedacht |
12:45 aanwezig |
Zaterdag 29 juli nachtkeatsen |
Renze Rosier |
21:45 aanwezig |
Zaterdag 5 augustus leden jeugd |
Lia Zijlstra/Jeltje Holwerda |
9:45 aanwezig |
Zaterdag 5 augustus pearkekeatsen |
Sjoerd en Threa Sonnema |
14:15 aanwezig |
Maandag 7 augustus strjittekeatsen |
Wessel en Antje Dijkstra |
17:45 aanwezig |
Zaterdag 12 augustus leden senioren |
Feikje Wiersma/ Anke Haaima |
12:45 aanwezig |
Vrijdag 18 augustus leden jeugd |
Alena Boonstra/ Gerjanna Visser |
17:45 aanwezig |
Zondag 20 augustus pupillen jongens A+B |
Tineke Terpstra/ Lysanne Koree |
9:45 aanwezig |
Maandag 21 augustus ouder- en kind partij |
Sietske Boscha/ Marrit Roorda |
13:15 aanwezig |
Vrijdag 25 augustus Anjumer PC Jeugd |
Susan Koree/ Jellie Botma |
8:15 aanwezig |
Vrijdag 25 augustus Anjumer PC senioren |
Jan Walsma/ Bennie Peter Visser |
13:15 aanwezig |
Vrijdag 25 augustus Anjumer PC Namiddag |
Jantine, Hilly en Mieke |
17:00 aanwezig |